شرایط استفاده

شرایط استفاده از مجله اینترنتی مینی ژوپ

این متن شرایط استفاده از مجله اینترنتی مینی ژوپ را در اختیار کاربران قرار می‌‌دهد. هدف این متن مطالعه کاربران پیش از استفاده از مطالب سایت، با آگاهی کامل است تا با این آگاهی از حقوق خود، از بروز مشکلات احتمالی در آینده پیشگیری نمایند.

با مشاهده و مطالعه مقالات این وب‌سایت (کلیه محتوای ارائه شده در آن شامل مطالب، تصاویر، ویدئوها و…) به معنی آن است که شما تمامی بندهای زیر را پذیرفته‌اید و در صورت عدم موافقت از این وبسایت استفاده نمی‌کنید.

۱- افزایش آگاهی شما

همه محتوای موجود در وب‌سایت مینی ژوپ تنها به منظور افزایش آگاهی و اطلاعات شما خصوصا بخش سبک زندگی و سلامت در حوزه بیمار‌ی‌های زنان، تهیه و ارائه شده‌اند.

۲- مینی ژوپ سایت پزشکی نیست

مجله اینترنتی مینی ژوپ یک سایت تخصصی در حوزه پزشکی یا روانپزشکی نیست. نویسندگان و تیم تحریریه این وب‌سایت هیچ ادعای حاکی بر داشتن هرگونه مدرک پزشکی، پرستاری، دستیار پزشک و یا دارای هر نوع تخصص مرتبط با پزشکی یا روانپزشکی نیستند.

لذا تمامی مطالب منتشر شده در این وب‌سایت خدمات مرتبط با پزشکی یا روانپزشکی یعنی راهنمایی در خصوص تشخیص، درمان یا روش پیشگیری از بیماری‌ها ارائه نمی‌دهد.  و اطلاعات منتشر شده در آن به هیچ عنوان جانشین توصیه پزشک نخواهد بود.

مقالات منتشر شده بخش سبک زندگی و سلامت ترجمه و برگرفته شده از مقالات وب‌سایت‌های معتبر خارجی فعال در حوزه پزشکی هستند که در انتهای هر مطلب لینک مبع قرار داده شده است.

شما در صورت استفاده از این وب‌سایت مینی ژوپ موافقت خود را با این موضوع که این رسانه به هیچ عنوان توصیه پزشکی یا روانپزشکی ارائه نمی‌دهد اعلام کرده‌اید.

اگر در خصوص سلامت جسمانی یا روانی خود مشکل خاصی احساس می‌کنید یا در مورد بیماری خاصی نگرانی دارید، پس هر چه سریع‌تر با یک پزشک یا روانپزشک مشورت کنید. توجه داشته باشید تمامی اطلاعات منتشر شده در این وب‌سایت توسط هیچ یک از مراجع دارای صلاحیت مورد ارزیابی قرار نگرفته‌اند.

۳- سلب مسئولیت

با مطالعه مقالات منتشر شده و استفاده شما از این وب‌سایت پذیرفته‌اید که آگاهانه مطالب ما را دنبال کرده‌اید. و پذیرفته‌اید در حال و یا در آینده مسئولیت کامل استفاده یا عدم استفاده از هر آنچه که در این سایت ارائه شده است با شماست.

اگرچه ما تمام توان و دانش خود را به کار بسته ایم تا مطالب منتشر شده در این وبسایت براساس آخرین پژوهش‌ها و تحقیقات علمی باشد اما همه ما تصدیق می‌کنیم دانش و تکنولوژی عاری از خطا نبوده و روش‌های تحقیق و پژوهش و تکنولوژی همواره در حال تغییر و تحول است لذا ما مسئول خطاهایی از این دست نیستیم.

۴- سلب مسئولیت از محتوای لینک‌ها

منابع، لینک‌ها ،محصولات و خدمات ذکر شده در این وبسایت به منزله تایید یا موافقت با تمام محتوای آن از سوی ما نبوده وبالعکس لینک وبسایت ما در سایر وبسایت‌ها به منزله تایید یا حمایت ما از آن‌ها نیست.

۵- کپی رایت

تمام حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت برای صاحبان مجله اینترنتی مینی ژوپ محفوظ است.  هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب‌سایتی به هیچ عنوان نمی‌تواند از اطلاعات موجود در آن در وبسایت خود استفاده و یا مقالات را حتی با ذکر منبع بازنشر نماید.

اگر مایلید از محتویات منتشر شده در وبسایت جهت مقاصد غیر تجاری استفاده نمایید ضروری است پیش از آن به ما اطلاع دهید.

استفاده شما از مطالب سایت minijupe.ir به منزله موافقت تمام و کمال شما با بندهای بالاست.