مجله اینترنتی مینی ژوپ

مد و پوشاک

گاهی اوقات ممکن است در خیابان و مکان‌های عمومی با کسانی برخورد کنید که لباس‌های نامتعارفی پوشیده‌اند یا رنگبندی لباس آن‌ها اصلا جالب نیست، حتی به نوعی آزاردهنده است. اما اگر یک درصد خودتان هم به نوعی نامتعارف باشید و ست عجیب و غریبی پوشیده باشید چه؟

مطمئنا اگر با سایت‌های مد و پوشاک نظیر پینترست آشنا باشید، به خوبی می‌دانید که یک هارمونی درست و حسابی و رنگ‌بندی صحیح چگونه است. اما پینترست فقط عکس را به شما نشان می‌دهد. همه چیز در آن عکس زیبا و دلپذیر است ولی نمی‌دانید که اشکال تیپ خودتان در چیست. تمام سعیتان را می‌کنید که شبیه مدل‌های پینترست یا سلبریتی‌ها لباس بپوشید؛ ولی باز هم یک چیز اشکال دارد.

ما در این بخش از سایت مینی ژوپ، قرار است مشکل کار شما را پیدا کنیم و در مقالات مختلف، تکنیک‌های مختلف ست کردن، رنگ‌بندی و … را آموزش دهیم. به کمک این مقالات با انواع سبک‌ها و استایل‌های مختلف آشنا می‌شوید و نحوه‌ی ست کردن لباس را به خوبی یاد می‌گیرید. علاوه بر این، می‌توانید محصولات مورد علاقه‌ی خود را پیدا کنید و از این مقالات، به عنوان یک راهنمای خرید تمام و کمال استفاده کنید و خرید آنلاین خوبی داشته باشید.

با جدیدترین اخبار مد و پوشاک (مد و فشن) در دنیا آشنا شوید. ما روزانه بجز اخبار سلبریتی ها و صنعت مد و فشن جدیدترین لباس های شیک مجلسی – اسپرت و کلاسیک زا به شما معرفی می کنیم.

با ما خاص ببینید و خاص بپوشید. خوش تیپ بودن را به خود هدیه دهید.