در سطح سر و صورت حدود یک میلیون پیاز مو وجود دارد و از سن بلوغ به بعد نحوه رشد و ضخامت این موها متحول می‌شود. از همین سنین و به مرور زمان رفع موهای زائد صورت و بدن به یکی از دغدغه‌های بانوان تبدیل می‌شود و انتخاب راهکار مناسب و سازگار با پوست برای رفع موی زائد اهمیت بیش‌تری پیدا می‌کند.

در میان تمام راه‌هایی که برای رفع موهای زائد وجود دارد بندانداز برقی روشی بدون درد، کم هزینه با اثرات طولانی مدت‌تر است که اکثر بانوان از آن استقبال می‌کنند. بند اندازها همان روش سنتی بند انداختن را روی صورت و سطح بدن شبیه سازی می‌کنند؛ با این تفاوت که این عمل بدون دخالت دست و صرف انرژی در مدت زمان کم‌تر صورت می‌گیرد.

اگر همچنان به روش سنتی بند انداختن پایبند هستید شاید بد نباشد بند اندازهای برقی را امتحان کنید. خرید این دستگاه از نظر اقتصادی به صرفه است و بازدهی مشابه با روش‌ معمولی بند انداختن در رفع موهای زائد صورت و بدن دارد. پیشنهاد می‌کنیم نقد امروز مینی ژوپ را برای خرید بهترین دستگاه‌های بند انداز برقی از دست ندهید.

انواع بنداندازهای برقی با ارزش خرید بالا

مدل محبوب

بند انداز روزیا مدل HP 2999

 • مناسب برای: موهای صورت، گردن و دست و پا
 • قابلیت تنظیم سرعت: ندارد
 • منبع تغذیه: برق شهری

بند انداز روزیا مدل HP 2999 در ابعاد کوچک و سبک برای حذف سریع و بدون درد موهای زائد دست و پا و صورت طراحی شده است. این محصول به صورت مستقیم با برق شهری کار می‌کند و تک سرعته است.

برای استفاده از این بند انداز بهتر است سطح پوست کاملا خشک باشد و رطوبت با دستگاه تماس نداشته باشد.

بندانداز برقی جاندلی مدل 6082

 • مناسب برای: موهای صورت و گردن
 • قابلیت تنظیم سرعت: ندارد
 • منبع تغذیه: برق شهری

برای رفع سریع و آسان موهای زائد صورت بندانداز برقی جاندلی مدل 6082 ارزش خرید بالایی نسبت به قیمت دارد. این محصول با برق مستقیم شهری کار می‌کند و همراه با آن پودر نرم کننده و ضد عفونی کننده پیش از اصلاح دریافت می‌کنید.

بند انداز برقی دوسرعته مدل 1195

 • مناسب برای: پشت لب، چانه، زانو و انگشتان
 • قابلیت تنظیم سرعت: دارد
 • منبع تغذیه: برق شهری

بند انداختن روشی سنتی و ساده برای رفع موهای زائد است که با خرید بند انداز برقی دو سرعته مدل 1195 سریع‌تر از همیشه انجام می‌شود. یکی از مواردی که این محصول را متمایز می‌کند قابلیت تغییر سرعت در دو درجه مختلف است. بنابراین می‌توانید بر حسب ضخامت ریشه مو سرعت دستگاه را تنظیم کنید.

آن چه این محصول را متمایز می‌کند

 • قابلیت تغییر سرعت

بند انداز برقی 2تیک مدل 0797

 • مناسب برای: پشت لب، چانه، زانو و انگشتان
 • قابلیت تنظیم سرعت: دارد
 • منبع تغذیه: برق شهری

بند انداز برقی تیک مدل 0797 در ابعاد کوچک و کارآمد بدون هیچ عوارض جانبی به حذف موهای زائد صورت و بدن کمک می‌کند. روی بدنه این محصول دو دکمه مختلف برای تنظیم سرعت دستگاه در دو سطح تفاوت تعبیه شده است.

آن چه این محصول را متمایز می‌کند

 • قابلیت تغییر سرعت

 

بند انداز جیمی مدل GM2891

 • مناسب برای: صورت ، زانوها ، انگشتان ، زیر بغل و سایر نقاط بدن
 • قابلیت تنظیم سرعت: ندارد
 • منبع تغذیه: باتری قابل شارژ

بند انداز جیمی مدل GM 2891 بدون سیم و با باتری قابل شارژ کار می‌کند. بنابراین می‌توانید از این دستگاه در طول سفر و در هر موقعیت برای اصلاح تمامی نواحی بدن استفاده کنید.

این دستگاه قابلیت تنظیم سرعت ندارد. حتی اگر پوست حساس و بسیار نرمی دارید می‌توانید با خیال راحت از این دستگاه برای رفع موهای زائد صورت و بدن استفاده کنید.

آن چه این محصول را متمایز می‌کند

 • قابلیت تغییر سرعت
 • باتری قابل شارژ (بی سیم)

 

بند انداز برقی انزو مدل EN-6089

 • مناسب برای: پشت لب، چانه، زانو و انگشتان
 • قابلیت تنظیم سرعت: ندارد
 • منبع تغذیه: برق شهری

بند انداز برقی انزو مدل EN-6089 با ساز و کار مشابه با مدل‌های شارژی طراحی شده اما با برق مستقیم شهری کار می‌کند. برای استفاده از این بند انداز طول مشخصی از نخ ضخیم کتان همراه با محصول را داخل موچین‌ها قرار دهید و دستگاه را با قرار دادن روی موضع روشن کنید.

آن چه این محصول را متمایز می‌کند

 • قابلیت استفاده به دو صورت خشک و مرطوب

 

بند انداز بیبی باس نانو مدل BY-2688

 • مناسب برای: پشت لب، چانه، زانو و انگشتان
 • قابلیت تنظیم سرعت: ندارد
 • منبع تغذیه: برق شهری

بند انداز بیبی باس نانو مدل BY-2688 برای تمامی نواحی صورت و انگشتان و حتی موهای پا و بدن در صورتی که ضخامت زیادی نداشته باشند مناسب است. برای استفاده آسان و اصلاح دقیق موضع روی این دستگاه چراغ‌های LED کوچک تعبیه شده است.

بند انداز برقی جاندلی مدل جی دی ال

 • مناسب برای: پشت لب، چانه، زانو و انگشتان
 • قابلیت تنظیم سرعت: ندارد
 • منبع تغذیه: برق شهری

در دوران پاندمی انواع بند انداز برقی گزینه مناسبی برای اصلاح موهای زائد صورت و بدن هستند.  بند انداز برقی جاندلی مدل جی دی ال با طراحی ارگونومیک و بدنه سبک تولید شده و با برق شهری کار می‌کند.

بند انداز برقی اکسیژن مدل Ox-9973

 • مناسب برای: پشت لب، چانه، زانو و انگشتان
 • قابلیت تنظیم سرعت: ندارد
 • منبع تغذیه: برق شهری

بند انداز برقی اکسیژن مدل Ox-9973 با دو میله ضد زنگ تولید شده و حرکات مداوم و هماهنگ آن‌ها به حذف عمیق‌تر فولیکول موها کمک می‌کنند. این دستگاه با اتصال برق مستقیم شهری کار می‌کند و موچین آن را می‌توانید تعویض کنید.

تجربه متفاوت بند انداختن با بند انداز برقی

با وجود روش‌های مختلفی مثل وکس یا لیزر تراپی، بند انداختن همچنان روش مقبول و محبوب بانوان برای خلاص شدن از شر موهای زائد نواحی خاص بدن مثل صورت یا روی دست‌ها است. شاید اولین دلیل آن ارزان قیمت بودن این روش نسبت به سایر روش‌های حذف موهای زائد بدن است. تنها ابزار مصرفی شما در این روش نخ کتان نسبتا ضخیم است.

حالا بند اندازهای برقی به همان سبک و سیاق قدیمی اما این بار بدون دخالت دست لذت خذف موهای زائد و پوستی لطیف و نرم را به ارمغان می‌آورند. ساز و کار آن‌ها هم بسیار ساده است و بندها به جای قرار گرفتن دور دست دور دو شاخه یا اهرم دستگاه قرار گرفته و ثابت می‌شوند.

اکثر بند اندازها با یک نخ مخصوص کتانی ضخیم و پودر مخصوص اصلاح عرضه می‌شوند. معمولا روی بدنه دستگاه چراغ مجزا برای روشن کردن موضع قرار دارد و به اصلاح دقیق ناحیه کمک می‌کند.

استفاده از بند اندازهای برقی نسبت به روش‌های دیگر و حتی روش سنتی بند انداختن چند مزیت مهم دارد:

تماس سطحی بند با پوست و ایجاد تخریش کم‌تر

به طور کلی در روش بند انداختن تماس ابزار کار یعنی نخ روی پوست محدود و کوتاه‌تر از تیغ، وکس یا موم است. با بند انداز برقی تنها بخشی از نخ کتانی با حرکات منظم و تکراری دستگاه روی بخشی از پوست قرار می‌گیرد و معمولا یکی دو بار تماس نخ با سطح برای برطرف کردن موی زائد کافی خواهد بود.

قابلیت حذف موهای زائد در تمامی جهات

چه با دست و چه با استفاده از دستگاه بند انداز برقی می‌توانید موهای زائد بدن و صورت را در تمامی جهات حذف کنید. با وجود وکس، موم و روش‌های مشابه شاید حذف موهای زائد در جهات دلخواه غیرممکن باشد.

رفع سریع و بدون عارضه موهای زائد بدن

با بند انداز برقی رفع موهای صورت و دست‌ها سریع‌تر از سایر روش‌ها انجام می‌پذیرد. فقط کافی است دو شاخه بند انداز را به برق متصل و ناحیه موردنظرتان را اصلاح کنید. ضمن این که معمولا به دنبال استفاده از بند انداز برقی التهاب و قرمزی پوست کم‌تر رخ می‌دهد و به طور کلی بند انداختن روشی ایمن‌تر است.

بند انداز برقی یا موم؟ کدام روش اثر طولانی‌تری دارد؟

هیچ یک از روش‌های فعلی اثرات طولانی مدت لیزر کلینیکی و دستگاه‌های لیزر خانگی را ندارند؛ اما برای استفاده مداوم در منزل وکس یا موم و بند انداز برقی دو گزینه در دسترس برای بانوان هستند و شاید بخواهید بدانید کدام روش اثرات طولانی مدت روی پوست دارد.

با استفاده از موم موهای زائد تنها در یک جهت حذف می‌شوند و معمولا نمی‌توانید به اندازه بند انداختن روی تمامی نقاط صورت مانور دهید. در عوض موم موها را از نقاط پایین‌تر و نزدیک به فولیکول مو حذف می‌کند و بنابراین شاید اثرات طولانی مدت روی پوست داشته باشد.

بند اندازهای برقی موها را از سطح پوست کوتاه می‌کنند ولی ریشه موها حذف نمی‌شود. در عوض درد، التهاب و عارضه‌های پوستی بعد از استعمال موم روی پوست در این روش وجود ندارد. بنابراین حتی اگر موها با سرعت بیش‌تری نسبت به موم رشد کنند می‌توانید از این روش بدون درد برای رفع موهای زائد به صورت دوره‌ای و منظم در منزل استفاده کنید.

بند انداز برقی برای کدام نواحی بدن مناسب است؟

استفاده از روش بند انداختن محدودیتی ندارد. از بند انداز برقی هم می‌توانید در تمام نواحی بدن استفاده کنید. با این حال تولیدکنندگان معمولا روی بسته بندی محصولات به نواحی خاصی مثل صورت، زانو و روی دست اشاره می‌کنند؛ چون ممکن است ضخامت نخ برای اصلاح موهای ضخیم و تیره‌تر بدن کافی نباشد.

یکی از نواحی صورت که بهتر است برای اصلاح آن‌ها از بند انداز استفاده نکنید ابروها هستند. به همان اندازه که بند انداختن برای پشت لب و پوست صورت موثر است می‌تواند به ابروها آسیب بزند و دردناک باشد.

شما چه فکر می‌کنید؟

روش‌های زیادی برای رفع طولانی مدت موهای زائد وجود دارد. انواع بندانداز برقی جایگزین روش‌های قدیمی بند انداختن هستند که اصلاح موها را در مدت زمان کوتاه‌تر، بدون خستگی و صرف انرژی انجام می‌دهند.

بند اندازها در دو نوع برقی و شارژی تولید می‌شوند و اکثر آن‌ها ساز و کار مشابهی دارند. بهتر است محصولی را برای اصلاح دوره‌ای موهای زائد بدن انتخاب کنید که قابلیت تنظیم سرعت داشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *