پوست شما واقعیت‌های زیادی درباره وضعیت جسمتان نظیر کم‌خوابی آشکار می‌کند. اما همیشه یک راه چاره مثل استفاده از کانسیلر تارت به عنوان برترین کمپانی سازنده اصلاح کنندگان رنگ ( کانسیلرها) وجود دارد. به این ترتیب قبل از این که نشانه‌های کم خوابی، اگزما، جوش یا حساسیت مجال رخ نمایی روی پوستتان پیدا کنند، تارت به دادتان می‌رسد!

نه بر اساس یک تجربه شخصی، بلکه اکثر مصرف کنندگان دیدگاه مشترک و مساعدی نسبت به استفاده از کانسیلر برند تارت داشته‌اند. علت آن هم به بافت سبک، فرمولاسیون کانسیلر و قدرت پوشانندگی آن مربوط می‌شود که کم‌تر محصولی می‌تواند تا این حد ایده آل باشد.

اگر قرار است شما هم به جمع مصرف کنندگان کانسیلر تارت بپیوندید، بهتر است قبل از خرید با ویژگی‌های این محصول و انواع محصولات این برند آشنا شوید. پس حوصله کنید و این مطلب را از دست ندهید!

کانسیلرهای برند تارت از شماره 01 تا شمار ه 06 با سایه‌های مختلف و پوشانندگی قوی موجود هستند. قیمت کانسیلر تارت با وجود حجم معمول آن، نسبت به سایر برندهای تولید کننده کانسیلر بالاتر است. ( در حدود 500 تا 600 هزار تومان) اما در ازای این مبلغ، بهترین محصول بازار را با قوی‌ ترین پوشانندگی خریداری می‌کنید.

معرفی و بررسی انواع کانسیلر تارت موجود در بازار

محبوب‌ترین مدل

کانسیلر سری Shape Tape شماره 27H

پوشش دهی کامل و بی عیب و نقص مات کانسیلر برند تارت باعث شده تا هر 12 ثانیه، یک محصول از این برند در دنیا به فروش برسد. باور نمی‌کنید؟ کافی است فقط برای یک بار این محصول را روی پوستتان امتحان کنید تا از جلوه پوشش یکنواخت آن در آرایشتان لذت ببرید!

کانسیلر سری Shape Tape شماره 27H پایه رنگ متوسطی دارد. بنابراین برای انواع پوست‌ها و رنگ‌های روشن، متوسط و گندمی می‌تواند استفاده شود.

آن چه این محصول را متمایز می‌کند

این محصول فرمولاسیون سبکی دارد و با رنگدانه‌های فراوان منجر به یکدستی و صافی مناسب پوست می‌شود. یکی دیگر از خواص این کانسیلر ضد چروک بودن آن است که با تاثیر روی منافذ پوست، جلوه نهایی آرایش پوستتان را بهبود می‌بخشد.

از بین برندهای مطرح آمریکایی، کانسیلر تارت شماره 02 بهترین پوشانندگی را برای پوست گندمی تا تیره داشته است. پایه رنگ این مدل متوسط است و برای انواع پوست‌ها قابل استفاده خواهد بود.

بنابراین اگر پوستی مختلط، چرب یا خشک دارید می‌توانید از این محصول برای پوشانندگی کامل نقاط مختلف استفاده کنید.

کانسیلر مدل Shape Tape شماره 6

پایه رنگ  کانسیلر مدل Shape Tape شماره 6 متوسط و گندمی است. بافت نرم و سبک این مدل از کانسیلر تارت به رفع عیوب اطراف چشم و تیرگی آن کمک می‌کند. این کانسیلر نظیر سایر محصولات تارت خواص آبرسانی، ضد چروک و ماندگاری بالایی دارد.

کانسیلر مدل Shape Tape شماره 4

پایه رنگ  کانسیلر مدل Shape Tape شماره 4 نسبت به مدل قبلی روشن‌تر است. اگر به دنبال کاور روشن‌تر و براق‌تری هستید این مدل را از دست ندهید.

فرمولاسیون کانسیلر تارت فاقد چربی است. بنابراین انواع پوست‌های مختلط، چرب، خشک و معمولی می‌توانند از این مدل استفاده کنند.

کانسیلر سری Shape Tape شماره 20S

کانسیلر سری Shape Tape شماره 20S با روغن دانه انبه و روغن نوعی درخت آفریقایی غنی شده است. ترکیبات فاقد پارابن این محصول، آن را به یک محافظ و کاور قوی برای مصارف روزانه تبدیل کرده است.

پایه رنگ  کانسیلر شماره 04 متوسط تا تیره و گندمگون است. این محصول کاملا ضد آب تولید شده و بنابراین ماندگاری آرایش را روی صورت بیش‌تر می‌کند.

این محصول با پایه رنگ متوسط و تیره طراحی شده است. برخی از میکاپ آرتیست‌ها این مدل را که سایه قوی و تیره‌تری ایجاد می‌کند برای کانتورینگ به کار می‌برند. کافی است از براش و تکنیک‌های آرایشی برای برجسته کردن نواحی خاص نظیر گونه‌ها کمک بگیرید.

کانسیلر تارت چیست؟

کانسیلر تارت تصحیح کننده رنگ پوست، لکه‌ها و برجستگی‌هایی است که در مجموع صورت را معیوب نشان می‌دهند. از بین اشکال متنوع کانسیلرها، کانسیلر تارت به صورت مایع و تصحیح کننده رنگ تولید می‌شود.

کانسیلر چه مارکی خوبه؟

نه بر اساس یک تجربه شخصی، بلکه اکثر مصرف کنندگان دیدگاه مشترک و مساعدی نسبت به استفاده از کانسیلر تارت داشته‌اند. علت آن هم به بافت سبک، فرمولاسیون کانسیلر و قدرت پوشانندگی آن مربوط می‌شود که کم‌تر محصولی می‌تواند تا این حد ایده آل باشد.

آن چه کانسیلر تارت را متمایز می‌کند

قبل از هر چیز همین حالا " خرید کانسیلر" را جستجو کنید. چند محصول، چند برند و چند مدل کانسیلر به شما پیشنهاد شد؟ قطعا همه این پیشنهادات ارزش یک بار امتحان کردن را ندارند. پس طبیعی است اگر در خرید لوازم آرایشی به دنبال برندهای مطرحی باشیم که اعتماد مصرف کنندگان را از قبل جلب کردند!

کانسیلرها بافت مشابهی با فوندانسیون‌هایی دارند که همیشه مصرف کرده‌اید. حتی برخی از افراد کانسیلر را جایگزین کرم پودر پوست کرده و تنها از کانسیلر برای پوشش دهی استفاده می‌کنند.

کانسیلرهای تصحیح کننده رنگ پوست، لکه‌ها و برجستگی‌هایی هستند که در مجموع صورت را معیوب نشان می‌دهند. از بین اشکال متنوع کانسیلرها، این کانسیلر به صورت مایع و تصحیح کننده رنگ تولید می‌شود. اما

چرا از بین برندها، کانسیلر تارت را بخریم؟

خواص ماندگاری، کاور یا پوشانندگی قوی، آبرسانی و ضد حساسیت بودن این کانسیلر آن را از سایر برندها متمایز می‌کنند.

بافت مخملی کانسیلر تارت برای پوست‌های حساس

تغییرات آب و هوایی و نوع تغذیه باعث شده تا طبیعت بسیاری از پوست‌ها تغییر یابد. یکی از انواع پوست رایج میان بانوان، پوست چرب و جوشدار است که هرگز زمینه مناسبی برای پیاده سازی رنگ‌های آرایشی نداشته است. علت آن تعریق توام با چرب شدن پوست و از بین رفتن یکپارچگی آرایش است.

اما تجربه مصرف کنندگان در مصرف این برند کانسیلر چیزی شبیه به معجزه بوده است! بسیاری از افرادی که پوستی چرب دارند از بافت متفاوت و سبک این کانسیلر رضایت کافی داشته‌اند. همین موضوع کافی است تا این برند از رقبا یک سر و گردن بالاتر قرار داشته باشد!

خواص توام با پوشانندگی کانسیلر تارت

تولید محصولات چند منظوره رویکرد تازه‌ای نیست. مثلا فرمولاسیون کرم ضد چروک می‌تواند حاوی ترکیبات روشن کننده نیز باشد. در تولید کانسیلر برند تارت هم همین رویکرد وجود داشته است.

اکثر محصولات این برند پوشانندگی توام با خاصیت ضد چروک دارند. همان طور که می‌دانید چروک‌های پوستی یکی از عوامل مهمی هستند که باعث از دست رفتن یکنواختی فوندانسیون آرایش می‌شوند.

فرمولاسیون اختصاصی و فاقد حساسیت کانسیلر تارت

یکی از سوالات رایج کاربران قبل از این که بخواهند درباره قیمت کانسیلر تارت کنجکاو باشند، ترکیبات آن است. تالک، پارابن، گلیسریل استئارات، دی متیکون، گلیسیرین و ... از ترکیبات پایه کانسیلر تارت هستند. در این بین موادی نظیر پارابن می‌توانند برای پوست حساسیت زا باشند.

خبر خوش آن که در فرمولاسیون اختصاصی این کانسیلر تمام مواد ایجاد کننده سرطان و حساسیت زا حذف شده‌اند.

پوشانندگی کامل تارت برای حرفه‌ای‌ها

پیش از این که این برند تا این حد بین مصرف کنندگان محبوب باشد، اول مورد توجه میکاپ آرتیست‌ها قرار گرفت. در آرایش پایه پوست، ظرفیت پخش کرم، ماندگاری بالا و خشک شدن سریع آن حرف اول را می‌زند. تارت هم که تمام این ویژگی‌ها را با هم داشت بیش از هر برند دیگری با استقبال رو به رو شد.

کافی است قبل از آرایش، زمینه پوست را با کرم آبرسان پوست مرطوب کنید. اگر از برس مناسبی برای کانسیلرهای تارت استفاده کنید نتایج خوبی از کاور و کانتورینگ به صورت همزمان کسب خواهید کرد. البته اگر پوستتان خشکی ندارید نیازی به آبرسان هم نیست. این محصول خواص آبرسانی محدودی نیز دارد!

شما چه فکر می‌کنید؟

شما هم از مصرف کنندگان کانسیلر هستید؟ به جز بافت سبک، پوشانندگی قوی، ماندگاری بالا و فرمولاسیون ویژه این محصول، چه عاملی باعث شده تا از این برند استقبال کنید؟ برای پوشانندگی بهتر این محصول روی پوست، از چه تکنیک آرایشی استفاده می‌کنید؟ تجربیات خود را برای خریدی بهتر با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

�ر “نقد و بررسی کیفیت و قیمت کانسیلر تارت؛ قوی ترین کانسیلر سال 2019

  1. سلام،تا الان استفاده نکردم اما تبلیغ و تعریفش را خیلی دیدم و شنیدم.انشاالله میخوام سفارش بدم.اما نمیدونم دقیقآ کجا جنس اصل را بهم میدن.تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *